Novinky

Archiv novinek

Profesní životopis Vladimíra Votavy

Vystudoval jsem gymnázium a v roce 1991 jsem dokončil studium na VŠ ekonomické v Praze. Od roku 1991 do roku 1996 jsem byl zaměstnán v Komerční bance jako úvěrář a ekonom, v roce 1997 v ČKD Choceň jako ekonomický náměstek a od roku 1998 jako ekonomický ředitel Konveta holding (4 menší výrobní firmy ). Od roku 1994 vedu firmám podvojné účetnictví. Od roku 1998 jsem na ”plný úvazek” soukromý podnikatel. Pracuji společně se 4 zaměstnanci. Pro 20 firem zpracováváme účetnictví, pro 20 firem daňovou evidenci, pro 15 firem mzdovou a personální agendu a pro 5 firem pracuji na smluvním základě jako externí ekonom-konzultant. Pro firmy, které žádají o poskytnutí úvěru zpracovávám podnikatelské záměry včetně propočtů ekonomické návratnosti.

Jsem členem Svazu účetních a jsem zapojen do systému certifikace účetních. Na Krajském soudu v Hradci Králové jsem veden jako soudní znalec z oboru účetnictví a organizace, plánování a řízení ekonomiky.

Individuální přístup, kvalita, rychlost, loajalita, diskrétnost a velmi zajímavé ceny jsou samozřejmostí.  Zákazníkům nabízíme vzdálený přístup na server, který umožňuje klientům on-line přístup do jejich účetnictví, zadávat příkazy, faktury vydané a příjaté, přijaté platby, kontrolu DPH, atd. – tento způsob nám šetří práci a Vám peníze. Jako účetní firma jsme pojištěni. Disponuji řadou kontaktů.

Pokud projevíte zájem o bližší seznámení s našimi službami, jsem připraven sjednat si s Vámi osobní schůzku a nezávazně Vás s našimi službami seznámit a případně učinit předběžnou kalkulaci ceny požadovaných služeb. Děkuji a těším se na případnou spolupráci.